Handdukskrok Macro Design Base 1-krok
fr.145 kr
Välj variant

Base 1-krok
145 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Handdukskrok Macro Design Base är en enkel krok som kan fästas i väggen med tejp.
Recensioner
Stefan BVerifierad köpare
för 2 år sedanHelt okay, men tejpen skulle haft svarta kanter då hade dom varit bäst 👍
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 45 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Tejpas |
| Färg | Borstad, Krom, Mattsvart |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Material | Rostfritt sål |
| Serie | Base |
| Produkttyp | Handdukskrok |

