Handdukskrok Beslag Design Solid 1Krom
129 kr
103 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Krom
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solid är en badrumsserie i 2 olika utförande polerad eller borstad krom med självhäftande baksida. Enkel att montera utan att borrning.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Solid är en badrumsserie i 2 olika utförande polerad eller borstad krom med självhäftande baksida. Enkel att montera utan att borrning.
Recensioner
Kerstin HVerifierad köpare
för 6 år sedanPerfekt till grythandskarna och lätt att sätta upp utan att skruva!
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 620001-21 |
| Bredd | 30 mm |
| Längd | 30 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Djup | 24 mm |
| EAN-nr | 7316186200015 |
