Tandborstställ DuoBad SekelKrom
760 kr
631 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Krom

Sekel
Krom
631 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tandborstställ DuoBad Sekel finns i satin, krom och mässning. Kan monteras med eller utan dekorplatta. Till denna passar dekorplatta stor. Sekel kännetecknas av mycket hög kvalitet och känslan av beständig lyx. Tidlöst material och tidlös design. För många ger serien en romantisk inspiration medan andra får en lyxig känsla.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Tandborstställ DuoBad Sekel finns i satin, krom och mässning. Kan monteras med eller utan dekorplatta. Till denna passar dekorplatta stor. Sekel kännetecknas av mycket hög kvalitet och känslan av beständig lyx. Tidlöst material och tidlös design. För många ger serien en romantisk inspiration medan andra får en lyxig känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 24004 |
| Bredd | 69 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 97 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| Serie | Sekel |
| Typ | Tandborstställ |
