Tvålkorg Grohe Selection Cube
Rek. pris 3 511 kr
1 881 kr
Se priset!

Selection Cube
1 881 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Selection Cube Tvålkorg i Metall från Grohe är ett elegant och funktionellt tillbehör för ditt badrum. Den är tillverkad av metall och har en kromfinish. Tvålkorgen är utformad för hörnmontage, vilket gör den idealisk för att spara utrymme och hålla tvålen inom räckhåll. Den har en modern och ren design som passar perfekt i samtida badrum.
Varumärke
GroheBeskrivning
Selection Cube Tvålkorg i Metall från Grohe är ett elegant och funktionellt tillbehör för ditt badrum. Den är tillverkad av metall och har en kromfinish. Tvålkorgen är utformad för hörnmontage, vilket gör den idealisk för att spara utrymme och hålla tvålen inom räckhåll. Den har en modern och ren design som passar perfekt i samtida badrum.
Övrigt
- För hörnmontage
Grohe Long-Life-beläggning
Tvålkorgens hållbara kromade yta gör att den behåller sitt fläckfria utseende under många år framöver.
Denna tvålkorg från Grohe kombinerar stil, kvalitet och funktionalitet för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Den är ett utmärkt val för alla som värdesätter både design och praktisk användning i sitt badrum.
- För hörnmontage
Grohe Long-Life-beläggning
Tvålkorgens hållbara kromade yta gör att den behåller sitt fläckfria utseende under många år framöver.
Denna tvålkorg från Grohe kombinerar stil, kvalitet och funktionalitet för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Den är ett utmärkt val för alla som värdesätter både design och praktisk användning i sitt badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 40809000 |
| Produkttyp | Tvålkorg |
| Material | Metall |
| Höjd | 42 mm |
| Yta | Blank |
| Bredd | 283 mm |
| Garanti | 5 år |
| Serie | Selection Cube |
| Djup | 200 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruv |
| RSK-nr | 8920093 |
| EAN-nr | 4005176347962 |

