Grytunderlägg Hahn Kitchenware Trivet
fr.189 kr
Välj variant

Trivet
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Grytunderlägg Hahn Kitchenware Trivet är ett grytunderlägg från engelska Hahn Kitchenware. Underlägget har gummerade hörn.
Varumärke
Hahn KitchenwareBeskrivning
Grytunderlägg Hahn Kitchenware Trivet är ett grytunderlägg från engelska Hahn Kitchenware. Underlägget har gummerade hörn.
Egenskaper
| Varumärke | Hahn Kitchenware |
| Färg | Krom |
| Djup | 250 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Trivet |
| Produkttyp | Grytunderlägg |
| Bredd | 250, 400 mm |
