Diskho DecoSteel Alveus Line Maxim 90
5 545 kr

Alveus Line Maxim 90
5 545 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho DecoSteel Alveus Line Maxim 90 är en vändbar insatsho för infällnad av slät rostfri plåt med två stora disklådor. Diskhon levereras med korgventil och vattenlås.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Diskho DecoSteel Alveus Line Maxim 90 är en vändbar insatsho för infällnad av slät rostfri plåt med två stora disklådor. Diskhon levereras med korgventil och vattenlås.
Minsta möjliga skåpbredd 800 mm.
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 23150 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 795 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 505 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Line Maxim |
| Låddjup | 190 mm |
| Produkttyp | Diskho |

