Diskho Nordic Tech Titan 73 K X Nickel
fr.6 529 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Titan 73 K X Nickel
6 529 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Diskho Titan 73 K X Nickel från Nordic Tech är en praktisk premiumlåda i något rundare form vilket resulterar i stor volym. Denna disklåda har en låg mellanvägg som gör att den kan användas som en större disklåda för t.ex. plåtar och grillgaller. Den har en kryssknäckt botten och levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskho Titan 73 K X Nickel från Nordic Tech är en praktisk premiumlåda i något rundare form vilket resulterar i stor volym. Denna disklåda har en låg mellanvägg som gör att den kan användas som en större disklåda för t.ex. plåtar och grillgaller. Den har en kryssknäckt botten och levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Övrigt
- Yttermått: 778x440 mm
- Innermått: 480/250x400 mm
- Djup: 160 mm
- Invändig hörnradie: 20 mm
- Utvändig hörnradie: 10 mm
- Materialtjocklek: 1,2 mm
- Yttermått: 778x440 mm
- Innermått: 480/250x400 mm
- Djup: 160 mm
- Invändig hörnradie: 20 mm
- Utvändig hörnradie: 10 mm
- Materialtjocklek: 1,2 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Färg | Brons, Champagne, Rostfri, Svart |
| Modell | Stor låda till höger, Stor låda till vänster |
| Montering | Infällnad/Isvetsning/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 778 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 440 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Titan |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 1,2 mm |
| Produkttyp | Diskho |

