Sidobord VILA Vinga Utomhusbord i Rotting med Glasbordsskiva
2 929 kr
2 350 krSpara 20 %Kampanjtom 17/5

Vinga Utomhusbord i Rotting med Glasbordsskiva
2 350 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VILABeskrivning
Snyggt sidobord till solsängen, loungestolen eller andra platser, där ett litet bord gör nytta.
Ramen är tillverkad i 100% aluminium, vilket gör bordet både lätt och motståndskraftigt mot väder och vind. Ramen är klädd med en grov rund och otroligt fin rotting, och bordsskivan är i 5 mm tjockt Glas, som du enkelt kan torka av.
Fördelar: Sidobord VILA Vinga Utomhusbord i Rotting med Glasbordsskiva
- Lätt och väderbeständig
- Grov och fin rotting
- Lätt att rengöra glasbordsskiva
Fördelar: Sidobord VILA Vinga Utomhusbord i Rotting med Glasbordsskiva
- Lätt och väderbeständig
- Grov och fin rotting
- Lätt att rengöra glasbordsskiva
Egenskaper
| Varumärke | VILA |
| Art.Nr. | 451263517 |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Vila |
| Färg | Sand |
| Djup | 490 mm |
| Höjd | 410 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 47053 |
| Material | Aluminium/Rotting/Glas |
| Serie | Vinga |
| Produkttyp | Trädgårdsmöbel |
| Bredd | 490 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 5709386470531 |






