Handdukstork Pax Flex IKrom, I5/ 600 mm utan Momento II
3 874 kr
Vald variant
Höjd:
600 mm
Modell:
Utan Momento II
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork Pax Flex är en av populär handdukstork som passar i alla hem. Med sitt breda utval av utförande och bredd passar den i alla hem. Armarna är individuellt svängbara 180 grader, vilket gör den både mycket flexibel och ger handdukarna utrymme för fritt häng. Handdukstorken har dold eldragning via nedre väggfästet, om du vill ha annan lösning komplettera med ett sladställ.
Varumärke
PAXBeskrivning
Handdukstork Pax Flex är en av populär handdukstork som passar i alla hem. Med sitt breda utval av utförande och bredd passar den i alla hem. Armarna är individuellt svängbara 180 grader, vilket gör den både mycket flexibel och ger handdukarna utrymme för fritt häng. Handdukstorken har dold eldragning via nedre väggfästet, om du vill ha annan lösning komplettera med ett sladställ.
Denna handdukstork levereras utan Pax Momento II.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
Recensioner
Leif AVerifierad köpare
för 4 år sedanSe kommentarerna nedan
+ Man kan välja torktid 6 timmar
- Strömbrytarna sittar illa till på undersidan
Gustav WVerifierad köpare
för 5 år sedanHar inte haft handdukstorken så länge men den har fungerat som förväntat. Inga konstigheter.
Lars JVerifierad köpare
för 6 år sedanBra med svängbara torkarmar i trånga utrymmen
+ Lyser en röd lampa när handdukstorpen är på
- Trög knapp att sätta på strömbrytaren
Egenskaper
| Varumärke | PAX |
| Art.Nr. | 25-2018 |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 560 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Djup | 112 mm |
| Serie | Flex I |
| Färg | Krom |
| IP-Klassning | IP44 |
| Modell | Utan Momento II |
| Effekt/prestanda | 50 W |
| Anslutning El | Ja |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Material | Stål |
| Stickpropp | Ja |
| Yta | Blank |
| RSK-nr | 8754377 |
| EAN-nr | 7391477520188 |

