Tvättställ DuoBad Vilan 80
Rek. pris 6 210 kr
6 209 kr

Vilan 80
6 209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

- Kvistar i varierande storlek, färgskiftningar och kraftfull ådring ger ett golv med spännande uttryck. Lagningar med spackel i t.ex. kvistsprickor förekommer. - Brädor med lågt antal kvistar och lugna färgskiftningar ger ett harmoniskt golv med ett elegant utseende. Små lagningar kan förekomma.
Varumärke
DuobadBeskrivning
- Kvistar i varierande storlek, färgskiftningar och kraftfull ådring ger ett golv med spännande uttryck. Lagningar med spackel i t.ex. kvistsprickor förekommer. - Brädor med lågt antal kvistar och lugna färgskiftningar ger ett harmoniskt golv med ett elegant utseende. Små lagningar kan förekomma.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 31137 |
| Bredd | 800 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Typ | Tvättställ |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Porslin |
| Höjd | 170 mm |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Ytbehandling | Nej |
| Tvättställ | Enkel |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Vilan |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Djup | 470 mm |
| Blandare | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Vit |
| Väggmonterad | Ja |
