Salt & Pepparkvarn Lou Laguiole 1-p
fr.237 kr
Se priset!
Välj variant

1-p
237 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Lou LaguioleBeskrivning
En vacker detalj för din dukning eller i köket. Klassisk design som aldrig går ur tiden.
Egenskaper
| Varumärke | Lou Laguiole |
| Material | Rubberwood |
| Serie | Kitchen |
| Produkttyp | Salt- och Pepparkvarn |
| Tål Diskmaskin | Nej |
| Höjd | 80 mm |
| Längd | 280 mm |
| Bredd | 80 mm |
| Färg | Svart, Wood |

