Diskho DecoSteel Reginox Moscow
3 730 kr

Reginox Moscow
3 730 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho DecoSteel Reginox Moscowär en insatsho för infällnad med en disklåda av slät rostfri plåt. Diskhon levereras med korgventil och vattenlås.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Diskho DecoSteel Reginox Moscowär en insatsho för infällnad med en disklåda av slät rostfri plåt. Diskhon levereras med korgventil och vattenlås.
Minsta möjliga skåpbredd 500 mm.
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 26120 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad |
| Hål för Blandare | Ja |
| Diameter | 520 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Moscow |
| Låddjup | 180 mm |
| Produkttyp | Rund Diskho |

