Terrassvärmare Sunwind 421280
695 kr

421280
695 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elektrisk terrassvärmare från Sunwind för montering på vägg. Värmaren har tre effekter: 650W, 1300W och 2000W. Den har tre värmeelement och ett säkert låssystem.
Varumärke
SunwindBeskrivning
Elektrisk terrassvärmare från Sunwind för montering på vägg. Värmaren har tre effekter: 650W, 1300W och 2000W. Den har tre värmeelement och ett säkert låssystem.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 421280 |
| Effekt/prestanda | 2000 W |
| Färg | Svart |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP24 |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Terrassvärmare |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 48 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Vikt | 2 kg |
| Bredd | 260 mm |
| EAN-nr | 7028640059595 |
