Krok Millers Odin Självhäftande 1 krok
fr.83 kr
Välj variant

Krok Millers Odin Självhäftande 1 krok
83 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Enkelkrok med självhäftande tejp. I Odinserien finns även dubbelkrok, fyrkrok samt toalettpappershållare.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Enkelkrok med självhäftande tejp. I Odinserien finns även dubbelkrok, fyrkrok samt toalettpappershållare.
ETIM-klasskod: EC010552
Utsprång: 30 mm
Utsprång: 30 mm
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Bredd | 38 mm |
| Utsprång | 30 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Blank Nickel, Rostfri, Svart |
| Höjd | 50 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Odin |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Produkttyp | Krok |
