Knopp Beslag Design Graf Mini
Rek. pris 69 kr
fr.58 kr
Se priset!
Välj variant

Graf Mini
58 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Graf Mini är en mindre variant av den vanliga knoppen Graf från Beslag Design. En knopp med retrokänsla och mönster som gör den greppvänlig trots sin storlek.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Graf Mini är en mindre variant av den vanliga knoppen Graf från Beslag Design. En knopp med retrokänsla och mönster som gör den greppvänlig trots sin storlek.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
GunvorVerifierad köpare
för 4 år sedanFör blank imin smak
+ Snygg design
- För blank i min smak och användningsområde
CattenVerifierad köpare
för 6 år sedanVäldigt snygg och modern knopp, passar perfekt till min nya stil
+ Mässingsfärgen är så fin
- Handtagen i samma serie finns inte i den storlek jag vill ha.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Mattsvart, Mässing, Rostfri Look |
| Diameter | 10 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 33 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Serie | Graf mini |
| Produkttyp | Knopp |
